טיפוח כף הרגל

TAKE CARE WITH PEDICURVE
טיפים לטיפוח כף הרגל

אתן לא לבד , זה דבר ידוע שאפילו בין הנשים הנחשקות בעולם יש כאלו שסובלות מחוסר תשומת לב לטיפוח כפות הרגליים שלהן. לכבוד הקיץ, הסנדלים והנעלים הפתוחות רצינו להביא לכם מספר טיפים לטיפוח כפות הרגלים על מנת שתגיעו למראה מושלם.

נשים רבות משקיעות ממון ומשאבים רבים לטיפוח הפנים, השיער והמלתחה, רק כפות הרגליים לעיתים נשכחות ונשארות ללא טיפוח. בעונת החורף לא רואים את כפות הרגלים כי המגפיים והנעליים נותנות לכפות הרגלים חזות נאה גם מבלי שצריך להשקיע בטיפוח כפות הרגליים. עכשיו שהקיץ כבר בפתח זה הזמן להשקיע בטיפוח כפות הרגליים.

סנדלים וכפכפים טומנים בחובם חיסרון אחד – כפות הרגליים משתפשפות, מתייבשות ונסדקות וכף רגלך מקבלת מראה שאיננו אסתטי. הבעיה אינה מתחילה בקיץ היא רק בולטת יותר מאחר שהרגל חשופה ובעיקר נועלים סנדלים ונעליים פתוחות ואז נחשפת הצרה, אבל יש לזכור שהבעיה קיימת לאורך כל הזמן ולא רק בקיץ.

הפתרון המומלץ הוא ביצוע פדיקור ביתי המבוצע באמצעות PEDICURVE מכשיר ננו טכנולוגי המעניק טיפול מפנק ומרגיע. השימוש שמומלץ לעשותו לאחר מקלחת ומביא לכפות רגלים מטופחות ומושלות במינימום השקעה ומקסימום הנאה.
על מנת שתיהני מכפות רגליים מושלמות ומתוצאות מהטיפול הראשון חשוב לפעול לפי ההוראות הבאות : לפני השימוש ב PEDICURVE יש להרטיב את כפות הרגליים במים פושרים. יש לעבור עם דיסקית הקריסטל המסתובבת, בעדינות ובתנועות סיבוביות, כ- 2-3 שניות על אותו אזור בכף הרגל, אין להפעיל לחץ חזק מדי. יש לבדוק את כף הרגל וכאשר האזור המטופל חלק ונקי רק אז יש לעבור לאזור חדש. לאחר הטיפול מומלץ למרוח את כפות הרגליים בקרם לכף הרגל ואין להשתמש במכשיר על עור פצוע, מגורה, דלקתי או כואב.

PEDICURVE -הפינוק האישי שלך לאחר המקלחת.